
Фізіотерапевтичне відділення
У фізіотерапевтичному відділенні використовуються як природні, так і преформіровані (штучно розроблені) методи лікування. У складі відділення працюють:
- водолікарня (радонові, скипидарні, бишофітові, мідно-купоросні, хвойні, перлинні ванни та їх комбінації, душ Шарко; циркулярний душ, висхідний душ, підводний душ-масаж);
- теплолікування (озокеритотерапія класична та низькотемпературна);
- кабінети світлолікування, електролікування, магнітотерапії, ультразвукової терапії;
- аерозоль- і аерозольелектротерапія (небулайзерна терапія);
- масажні кабінети, де використовуються методики класичного, точкового, лікувального та профілактичного масажу.
В масажних кабінетах використовуються методики класичного, точкового, лікувального та профілактичного масажу. Керує роботою відділення лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Катаржнова Ірина Валентинівна. Лікарський прийом ведуть Сумська Світлана Іванівна і Попова Вікторія Володимірівна. Всі медичні сестри, які проводять терапевтичні процедури, мають вищу кваліфікаційну категорію.

Массажні процедури
Щорічно фізіотерапевтичними методами у відділенні лікуються понад 5 тисяч пацієнтів, відпускається близько 120 тисяч процедур. Протягом більш ніж 15 років відділення є клінічною базою кафедри фізіотерапії, курортології і відновлювальної медицини ХМАПО, де розробляються нові лікувальі процедури. Результатами спільної роботи стали: 6 Патентів України, 3 навчально-методичних посібника для практичних лікарів, 5 методичних рекомендацій (по новим методам фізіотерапевтичного лікування), затверджених Міністерство охорони здоров'я України, більш ніж 120 статей в профільних журналах як вітчизняних, так і закордонних.
Фізіотерапевтичне відділення є продовжувачем традицій Харківської фізіотерапевтичної школи. На цей час у відділенні створені умови і є всі можливості для лікування, реабілітації і профілактики різних захворювань. До них відносяться:
- підгострі та хронічні захворювання центральної і периферичної нервової системи;
- судинної патології, в т.ч. нижніх кінцівок;
- хворих після травм, операцій і з дегенеративно-дистрофічними змінами опорно-рухового апарату;
- кардіологічних хворих з урахуванням коморбідної патології;
- підгострих та хронічних захворювань жіночої статевої сфери, в т.ч. після операцій на органах малого тазу;
- хворих з хронічною урологічною патологією;
- хворих, які перенесли операції на органах черевної порожнини;
- хворих терапевтичного профілю із захворюваннями органів дихання;
- хворих з хронічною ЛОР-патологією.
Список можна розширювати, враховуючи можливості фізіотерапевтичного відділення, запроваджуючи нові методики і методи фізіотерапевтичного лікування, а також використання їх в естетичній медицині.